Latviski

По-русски

English
Sistemserviss
 
Firmai SISTEMSERVISS 2015. gadā – 25 gadu jubileja!

Tāpēc gada nogalē mēs gribētu dalīties ar Jums pārdomās par trūkumiem mūsu darbā un sasniegto.
Paraugoties atpakaļ, mums nākas konstatēt, ka ļoti smagi un ilgi velkas precīzās uzskaites ieviešanas un ar to visu saistītie procesi. Sākot no 90.gadiem aizvien vēl turpinās ierīču salīdzināšana pēc to ražotāja, bet nevis pēc ierīces tehniskajiem parametriem un konstrukcijas; līdz ar to līdz šim šis fakts nav iekļauts normatīvajos aktos, kā rezultātā tiek piemānīts patērētājs un tiek izkropļota mērījumu būtība.
Mūsu uzkrātā darba pieredze un statistika par jaunās paaudzes mērierīču pielietojumu Latvijā liecina par stabilu to darbību. Latvijā šobrīd ar jaunās paaudzes mērierīcēm ir aprīkotas 100 mājas, pēc šo skaitītāju rādījumiem tiek veikti aprēķini, kas reāli ļauj taupīt; arī cena ir samērojama, ja salīdzinām ar vecās paaudzes skaitītājiem.
Mēs šobrīd jau piedāvājam rādījumu attālinātās nolasīšanas sistēmas un pārvaldību ne tikai ūdens skaitītājiem, bet arī siltuma mērīšanas ierīcēm.
Attālinātās rādījumu nolasīšanas sistēma nozīmē to, ka iedzīvotājam nav nepieciešamības katru mēnesi nolasīt skaitītāju rādījumus, bet apkalpojošajai organizācijai lauzīt galvu par to, kā ieviest precīzu uzskaiti. Šādas pilsētas uzskaites sistēmas ieviešana ir reālas rūpes par iedzīvotāju labklājību.
Mēs ceram, ka pilsētu vadība un likumdevēji šo problēmu nerisinās uz iedzīvotāju rēķina, ka tā ir primāra, lai nodrošinātu iedzīvotāju energoresursu un naudas līdzekļu taupību. Mēs ceram, ka tas tā notiks un nākamajā gadā šo problēmu risināsim raitāk.
Mūsu mērķis ir tehniski nodrošināt šo pavisam vienkāršo iespēju katrā dzīvokli maksāt par faktiski patērēto ūdeni un siltumu un aizmirst tādus vārdus kā “korekcija”.
Mēs esam izveidojuši Latgalē ražotni, kas jau ir uzsākusi jaunās paaudzes dzīvokļu skaitītāju ražošanu, tādejādi padarot tos pieejamākus Latvijā.
Mēs pateicamies mūsu ilggadējiem un jaunajiem klientiem par veiksmīgo sadarbību un novēlam visiem gaišus Ziemassvētkus un laimīgu Jauno 2015.gadu! Jaunā gada priekšvakarā vēlam visiem saglabāt ticību, sapratni un izturību!

Aleksandrs Ivanovs,
SISTEMSERVISS Grupa prezidents

 
Top.LV
 
SIA "Sistemserviss"
Mob. tālr.:  +37120040512;
e-pasts: info@sistemserviss.lv